Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 0 °C pogoda dziś
JUTRO: 2 °C pogoda jutro
Logowanie
 

„Trudno jest prowadzić klub, jeśli nie ma życzliwości”. Jaka wiosna czeka Stomil Olsztyn? [WYWIAD]

Fot. Ł. Kozłowski

– Jesteśmy zadowoleni z tej rundy, bo sytuacja przed startem sezonu była trudna. Budżet jest skromny. Jestem też zadowolony z innych rzeczy. Z pracy organizacyjnej, atmosfery w klubie. Dokonaliśmy zmian w Akademii, które widać – mówi przewodniczący Rady Nadzorczej II-ligowego Stomilu Olsztyn Michał Żukowski.

Gość Magazynu Sportowego Radia Olsztyn zapowiedział również spotkanie z władzami miasta. Oprócz wyników sportowych, Michał Żukowski skomentował również współpracę z samorządem. Jak mówił, już we wtorek spotka się z prezydentem Olsztyna Piotrem Grzymowiczem.

Brakuje nam partnerstwa z miastem. Udało się umówić spotkanie z prezydentem Grzymowiczem i mam nadzieję, że nie dojdzie do tego, co się stało w zeszłym roku, że nie zostaliśmy ujęci w budżecie gminy. (…) Wydaje mi się, że kibice Stomilu zasługują przynajmniej na takie samo wsparcie od samorządu, jak Olimpia Elbląg. To 1,2 mln złotych.

Posłuchaj rozmowy z Michałem Żukowskim

00:00 / 00:00

 

Autor: M. Świniarski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w sport, Piotr Grzymowicz, budżet, Stomil Olsztyn, Michał Żukowski
Poznaliśmy zwycięzców baseballowego turnieju w Działdowie

Bez sukcesu drużyny reprezentującej Warmię i Mazury zakończył się 21. Międzynarodowy Halowy Turniej Baseballowy "Działdowo Cup 2022". - Nasza drużyna z najmłodszym składem zajęła ostatnie 10....

Zamknij
RadioOlsztynTV