Trener Stomilu: Jeśli chcemy o coś walczyć, to potrzebujemy zmienników

Stomil Olsztyn – Chojniczanka Chojnice (13.06.2020). Fot. Artur Szczepański

Piłkarze Stomilu Olsztyn mają za sobą kolejny sparing przed zbliżającym się sezonem Fortuna 1 ligi. Tym razem „Biało-Niebiescy” przegrali z drugoligową Chojniczanką Chojnice 1:3.

Wynik otworzył w 45. minucie z rzutu karnego nowy nabytek Stomilu – Wojciech Reiman. Chojniczanka strzeliła natomiast 3 gole od 72. do 82. minuty.

– Jeśli chcemy o coś walczyć w 1 lidze, potrzebujemy zmienników – mówi trener Stomilu, Adrian Stawski.

Wiadomo w jakiej jesteśmy sytuacji. Szukamy ludzi, brakuje nam 3-4 zawodników do grania, bo po zmianach gra siadła. (…) Żeby grać o coś, to trzeba mieć zmienników, którzy wniosą też trochę jakości.

00:00 / 00:00

Kolejnym sparing-partnerem Stomilu Olsztyn będzie 3-ligowy Bałtyk Gdynia.

Autor: P. Świniarski
Redakcja: A. Chmielewska