Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Tragiczny wypadek w Iłowie

Jedna osoba zginęła, a 11 jest rannych – w wyniku 5 wypadków do jakich – od soboty – doszło na drogach Warmii i Mazur.

Najtragiczniejsze w skutkach zdarzenie miało miejsce w sobotę po południu na drodze wojewódzkiej 544 w miejscowości Iłowo, w powiecie działdowskim. Volksvvagen golf, którym jechało pięć osób wpadł do rowu. W szpitalu w Działdowie zmarł 58-letni pasażer. Zarówno kierująca autem kobieta, jak i trzej inni pasażerowie – po przeprowadzonych w szpitalu badaniach – zostali wypuszczeni do domu.

O dużym szczęściu może mówić kierowca samochodu osobowego jadący drogą numer 63 na trasie Orzysz – Pisz. Na wysokości Kociołka Szlacheckiego w auto uderzył jeleń, który nagle wbiegł na jezdnię. Na szczęście kierowcy nic się nie stało.

W całej Polsce trwają wakacyjne powroty. Duży ruch może być dziś na najruchliwszych trasach – prowadzących znad morza i z Mazur – czyli 7 i 16. Nad bezpieczeństwem podróżnych czuwają dodatkowe patrole policji wyposażone w video-rejestratory Tylko od soboty na drogach Warmii i Mazur było 27 kolizji, zatrzymano 26 nietrzeźwych kierowców. (bsc/łw)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w śmierć, wypadek, tragedia
Widziałeś nocny wypadek na „51” – pomóż policji

Policjanci z Dobrego Miasta szukają świadków nocnego wypadku na drodze nr 51. Kilka minut po północy niedaleko Kosynia, prawdopodobnie ciężarówka potrąciła pieszego. Mężczyzna w wieku około...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV