DZIŚ: 15 °C pogoda dziś

Tomasz Asensky: Jesteśmy rozgoryczeni przegraną

Marcel Ziemann. Fot. A. Szczepański

W Olsztynie kibice liczyli na trzy punkty Stomilu, ale… się przeliczyli. Olsztynianie przegrali u siebie z Chrobrym Głogów 1:2. W 14. minucie bramkę dla Biało-niebieskich zdobył Marcel Ziemann. Goście wyrównali po karnym w 57. minucie, a na prowadzenie wyszli w 65. Piłka wtedy niefortunnie odbiła się od nogi Milena Gamakova i zmyliła naszego bramkarza Piotra Skibę.

-To był dziwny mecz – powiedział trener Chrobrego Głogów, Grzegorz Niciński. Tego samego zdania jest szkoleniowiec Dumy Warmii, Tomasz Asensky

00:00 / 00:00

Powiem szczerze, że jest rozgoryczenie, bo nasza przegrana była spowodowana trochę krzywdzącymi decyzjami arbitra. Z drugiej strony my mogliśmy pomóc temu szczęściu bardziej i pokusić się o jeszcze jedną bramkę. Jest duży niedosyt, bo wiadomo, że tych punktów trzeba szukać w każdym meczu. O przegranej z Chrobrym musimy jednak jak najszybciej zapomnieć. Analizowaliśmy mecz w sztabie szkoleniowym. Wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że zmiana, której dokonałem była odpowiednia. Żaden piłkarz z ofensywy w momencie, kiedy przegrywaliśmy, nie był na tyle źle dysponowany, żeby zejść z murawy. Nie widziałem jeszcze sytuacji z 95. minuty, kiedy to Dani Ramírez dostał czerwoną kartkę. Będziemy ją jeszcze szczegółowo analizować

-mówił Radiu Olsztyn trener Asensky.

A kolejne spotkanie Stomil Olsztyn rozegra w piątek u siebie z Bytovią Bytów.

Autor/redakcja: K. Piasecka

Więcej w piłka nożna, Stomil Olsztyn, Chrobry Głogów
Niespodzianki nie było. Stomil Olsztyn przegrał na własnym boisku z Chrobrym Głogów

Nie pomógł doping własnej publiczności. Stomil Olsztyn przegrał z Chrobrym Głogów 1:2 (1:0). W 14 minucie bramkę dla Stomilu Olsztyn zdobył Marcel Ziemann. W 57 minucie...