Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 15 °C pogoda dziś
JUTRO: 28 °C pogoda jutro
Logowanie
 

To już ostatnie chwile, żeby zapisać się na V Ukiel Olsztyn Półmaraton

4 października o północy lista startowa zostanie zamknięta. Organizatorzy podkreślają, że w przypadku V Ukiel Olsztyn Półmaratonu nie będzie możliwa rejestracja w dniu biegu.

Bieg główny odbędzie się na dystansie 21.1 km. Zawodnicy staną na starcie 10 października o godzinie 12. Impreza zaczyna się i kończy w Centrum Rekreacyjno – Sportowym Ukiel, przy  ul. Kapitańskiej. Do pokonania jest jedna pętla wokół jeziora Ukiel, trasa jest oznakowana co 1 km. Prowadzi przez utwardzoną nawierzchnię szutrową, ścieżki leśne, asfalt i polbruk. Podczas biegu na trasie będą minimum 2 strefy bufetowe. Limit czasu: 3 godziny

Postaramy się zapewnić niezastąpione emocje i miłe chwile dla każdego! Zapiszcie się na bieg i przyjdźcie z rodziną, przyjaciółmi, dziećmi na pewno spędzicie tę niedzielę aktywnie i w pozytywnej atmosferze (…) Trasa wokół jeziora Ukiel jest malownicza, ale potrafi zmęczyć. Przewidujemy klasyfikacje: Open, wiekowe, najszybsza oraz najliczniejsza drużyna, najlepsi mieszkańcy Olsztyna (…)

– tak do uczestnictwa w biegu zachęcają na facebookowym profilu organizatorzy imprezy.

Udział w zawodach to także wsparcie zbiórki charytatywnej na stypendia dla uzdolnionej młodzieży z województwa warmińsko-mazurskiego.

Pakiety startowe będą do odbioru na terenie CRS Ukiel w dniach:

  • sobota 09.10.2021 r. w godzinach 14-20
  • w dniu zawodów (niedziela 10.10.2021 r.) w godzinach 8.00-10.45


Redakcja: B. Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Olsztyn, bieg, półmaraton
Szybciej i bezpieczniej pociągiem z Iławy do Olsztyna

Wzmocnienie nasypu kolejowego pomiędzy Naterkami a Olsztynem Kortowo zapewni sprawne i bezpieczne podróże pociągiem na trasie między Iławą a Olsztynem. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. podpisały...

Zamknij
RadioOlsztynTV