Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Terminarz piłkarskiej II ligi. Kiedy odbędą się Derby Warmii i Mazur?

Fot. FB Sokół Ostróda

Poznaliśmy terminarz piłkarskiej II ligi. Inauguracja rozgrywek zaplanowana jest w ostatni weekend sierpnia.

W pierwszej kolejce Olimpia Elbląg zmierzy się w Suwałkach ze spadkowiczem z Fortuna 1. ligi – Wigrami, natomiast beniaminek 2. ligi – Sokół Ostróda zagra u siebie z rezerwami Lecha Poznań. W 2. kolejce – tydzień później ostródzianie wyjadą do Polkowic na mecz z Górnikiem, natomiast elblążanie zagrają u siebie z beniaminkiem – Motorem Lublin. I jeszcze 3. kolejka, w której Olimpia zmierzy się w Bytowie z Bytovią, a Sokół u siebie podejmie Pogoń Siedlce. Derby Warmii i Mazur w 2. lidze odbędą się w 6. kolejce – 30 września. Gospodarzem będzie Olimpia.

W tym sezonie 2. ligi jest 19 zespołów, a więc w każdej kolejce jeden zespół zespół będzie pauzował. Olimpia Elbląg odpoczywać będzie dopiero w 14. kolejce, a Sokół Ostróda jeszcze później – bo w 17. serii spotkań. Cały terminarz 2. ligi jest dostępny tutaj.

 

Autor: P. Świniarski
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w II liga, Olimpia Elbląg
W środę rusza druga kolejka piłkarskiej Forbet IV ligi

Mamry Giżycko podejmą beniaminka tegorocznych rozgrywek, Olimpię Olsztynek. Trener drużyny Mamr Przemysław Łapiński optymistycznie patrzy w przyszłość. W niedziele kolejny mecz. To będzie ciężki tydzień. Miejmy...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV