Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Ten błąd mógł skończyć się tragicznie. Kierowca porsche pomylił biegi i wjechał do jeziora

Fot. infoilawa.pl

Porsche w jeziorze – na taki niecodzienny widok natknęli się spacerowicze nabrzeża Jezioraka w Iławie. Fatalna pomyłka kierowcy porsche mogła zakończyć się tragicznie.

Jak relacjonowali świadkowie portalowi InfoIława, auto stało na terenie portu śródlądowego przy ul. Chodkiewicza, w pewnym momencie z impetem ruszyło i… wjechało prosto do jeziora, po czym zaczęło szybko znikać pod wodą. Powiadomiono policję – mówi aspirant Joanna Kwiatkowska z iławskiej policji:

Oficer dyżurny został poinformowany o samochodzie w jeziorze Jeziorak. Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce. Ustalono, że 33-letni mężczyzna, kierując samochodem marki porsche, pomylił biegi i wjechał do jeziora. Na szczęście w aucie były otwarte okna, a mężczyzna wydostał się z tonącego samochodu. Z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

00:00 / 00:00

Auto utonęło. Do zdarzenia doszło wczoraj po południu.

Fot. infoilawa.pl

 

 

Autor J. Golon
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wypadek, jezioro, samochód, Jeziorak, Joanna Kwiatkowska
Tragiczny wypadek koło Giżycka. Nie żyje jedna osoba

26-letni mieszkaniec powiatu węgorzewskiego zginął w wypadku na drodze krajowej 63 w Spytkowie koło Giżycka. To odcinek od granicy państwa do Giżycka. Według policji, w piątek...

Zamknij
RadioOlsztynTV