Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 21 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Tajemniczy inwestor Stomilu nie pojawił się w Olsztynie. „Spotkanie przełożono, bo jego lot z USA był opóźniony”. Co dalej?

Stadion Stomilu Olsztyn. Fot. Przemysław Getka

W ratuszu miało dojść do spotkania władz Olsztyna oraz władz Stomilu z inwestorem, który miał rozwiązać wszelkie problemy piłkarskiego pierwszoligowca.

Miało, ale się nie odbyło. Jak ustalił nasz reporter nieoficjalnie mówi się o problemach komunikacyjnych. Przedstawiciel potencjalnego inwestora, który ma pomóc Stomilowi finansowo oraz infrastrukturalnie, miał przylecieć do Polski z USA. W związku z trudnymi warunkami atmosferycznymi lot podobno jest opóźniony. Wysłannik poprosił zatem o przełożenie spotkania z władzami miasta i Stomilu na inny termin.

Kiedy miałoby się odbyć kolejne? Nasz reporter nie otrzymał takiej odpowiedzi ani w ratuszu, ani w klubie. Komentatorzy mają nadzieję, że nie stanie się tak jak w przypadku Wisły Kraków, kiedy to zagraniczny inwestor, miał być dogadany z klubem, ale cała transakcja okazała się spektakularną klapą.

Posłuchaj relacji Piotra Świniarskiego

 

Autor: P.Świniarski
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w sport, piłka nożna, finanse, inwestor, spotkanie, usa
Władze miasta spotkają się z potencjalnym inwestorem Stomilu Olsztyn

W czwartek spotkanie władz miasta z potencjalnym inwestorem w olsztyński Stomil. Czy uda się dojść do porozumienia? Czy klub zadłużony na około cztery miliony złotych odetchnie?...

Zamknij
RadioOlsztynTV