JUTRO: 2 °C pogoda jutro

Szczypiornistki Kram Startu Elbląg na 3. miejscu w tabeli po wygranej z GTPR Gdynia

Piłkarki ręczne Kram Start Elbląg zgodnie z oczekiwaniami pokonały wczoraj w Gdyni ustępujące mistrzynie Polski – GTPR 31:23 (12:14).

Tym samym na dwie kolejki przed końcem są na 3. miejscu i mają punkt przewagi nad Energą AZS-em Koszalin.

Na pewno cieszy nas ta wygrana, tym bardziej, że mecz – patrząc po wyniku – nie należał do najłatwiejszych. Pierwsza połowa skończyła się dwupunktową przewagą naszych przeciwniczek, wtedy w nasze szeregi wkradło się trochę nerwów. Czujemy też brak Joanny Wagi i Hanny Jaszczuk, ale muszę przyznać, że młodzież naprawdę spisała się rewelacyjnie – szczególnie w drugiej połowie w obronie. To spowodowało, że rozegraliśmy kilka dobrych akcji. Druga połowa to już bardzo fajne zawody i zdecydowanie ją wygrałyśmy. Mamy ciekawą sytuację w tabeli, bo każdy z zespołów ma jeszcze szansę na medal – wyjaśnia druga trener Kram Startu – Justyna Stelina

00:00 / 00:00

Autor: M. Świniarski
Redakcja: K. Piasecka

Więcej w Piłka ręczna, Justyna Stelina
Zdziesiątkowany kontuzjami zespół Warmii Energa Olsztyn odpoczywa przed kolejnymi spotkaniami

Warmiacy przegrali ostatnio na własnym parkiecie z Grunwaldem Poznań 20:23. Do końca sezonu pauzują: Marcin Malewski, Michał Krawczyk, Piotrek Dzido, Paweł Deptuła i Łukasz Kozakiewicz. -...