DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 6 °C pogoda jutro

Szczypiorniści Mebli Wójcik pokonali u siebie Piotrkowianina

Mecz Wójcika z Piotrkowianinem. Fot. Anna Dembińska

Wójcik Meble wygrały bardzo ważny mecz w PGNiG Superlidze. Tym ważniejszy, że elblążanie do tego meczu przystąpili w jedenastoosobowym składzie tylko z jednym bramkarzem.

Meble Wójcik – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 27 : 20.

Zwycięstwo mogło być bardziej okazałe, bo do przerwy meblarze prowadzili 15 do 8, ale tradycyjnie po przerwie mieli przestój, goście zaczęli odrabiać straty, ale gospodarze przełamali kryzys i ostatecznie wygrali różnicą siedmiu trafień.

– O końcowym wyniku zadecydowała pierwsza połowa meczu – podkreślał trener Jacek Będzikowski.

00:00 / 00:00

Jednym bramkarzem był Sebastian Ram, który na 7 rzutów karnych obronił aż 5. Kolejne spotkanie Wójcik Meble zagrają za tydzień 24 lutego na wyjeździe z Wybrzeżem Gdańsk.

Autor: J.Salmonowicz
Redakcja: BSChromy

Więcej w Piłka ręczna, sport, Meble Wójcik, szczypiorniści
Kram Start nie dał rady liderkom

Szczypiornistki Kram Startu Elbląg nie miały szans z liderkami superligi. Przegrały na wyjeździe z Perłą Lublin 22:34 (10:18). Najwięcej bramek - po cztery dla elblążanek zdobyły...