Szczęśliwy finał poszukiwań mieszkańca Braniewa
Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionego mieszkańca powiatu braniewskiego. Odnaleźli go funkcjonariusze z placówki Straży Granicznej w Braniewie.
Mężczyzna chciał odwiedzić rodzinę, ale stracił orientację w terenie.
Patrol znalazł 56-latka w zaroślach. Mieszkaniec powiatu braniewskiego wyszedł z domu około godziny 9, by odwiedzić rodzinę w pobliskiej miejscowości. Stracił jednak orientację w terenie i nie wiedział, gdzie się znajduje. Po odnalezieniu przekazał strażnikom granicznym, że nie potrzebuje pomocy medycznej, chce tylko wrócić do domu, bo jest zmęczony długim błąkaniem się po terenie
– powiedziała major SG Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik Komendanta Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej.
Odnalezionego mężczyznę funkcjonariusze Straży Granicznej przekazali policjantom, którzy poprosili ich wcześniej o pomoc w poszukiwaniach.
Posłuchaj wypowiedzi
Autor: J. Golon
Redakcja: K. Ośko













![Zakończyła się jubileuszowa 35. edycja Energa Susz Triathlon [WYNIKI] Zakończyła się jubileuszowa 35. edycja Energa Susz Triathlon [WYNIKI]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F20260628_131644.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)











