Syn Mela Gibsona debiutuje jako reżyser. Film można oglądać na VOD
Syn Mela Gibsona nakręcił horror survivalowy o alkoholiku, który musi walczyć o przetrwanie w makabrycznej grze pośrodku amerykańskiej pustyni.
Uhonorowany szesnastoma nagrodami na licznych światowych festiwalach kina grozy obraz, którego współreżyserem jest Louie Gibson – syn nagrodzonego dwoma Oscarami legendarnego aktora i reżysera Mela Gibsona. Obraz porównywany przez krytyków do filmów „Noc oczyszczenia”, „Wzgórza mają oczy” i „Nieuchwytny cel”.
Warren (Martin Dingle Wall) jest zdegenerowanym alkoholikiem. Po drodze do Meksyku zatrzymuje się w Bedford Flats – zapadłym amerykańskim miasteczku pośrodku bezkresnego pustkowia, zamieszkałego niegdyś przez społeczność myśliwych. Szybko okazuje się, że główną rozrywką miejscowej ludności – urastającą do rangi wydarzenia sportowego – jest polowanie na ludzi. Odcięty od alkoholu, dotychczas towarzyszącego mu każdego dnia, Warren musi zachować przytomność umysłu i walczyć o przetrwanie w makabrycznej grze, której stawką jest jego życie.
Premiera VOD: 23 sierpnia 2019.
Autor: Ł.A/mat. prasowe
Redakcja: A. Chmielewska
















![Wielkie bicie Gitarowego Rekordu Świata w Olsztynie [ZDJĘCIA] Wielkie bicie Gitarowego Rekordu Świata w Olsztynie [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F05%2FGitarowy-rekord-swiata-10.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)














