Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 30 °C pogoda dziś
JUTRO: 31 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Sukces policjantów z Warmii i Mazur. Przejęli 22 kg narkotyków

Fot. policja.pl

Dzięki współpracy kryminalnych z Olsztyna, Nowego Miasta Lubawskiego i Łowicza udało się zatrzymać dwóch mężczyzn i zabezpieczyć ponad 22 kilogramów narkotyków. Środki odurzające były ukryte w lesie niedaleko Łowicza.

O szczegółach powiedział Tomasz Markowski z biura prasowego warmińsko-mazurskiej policji.

31-latek został zatrzymany na gorącym uczynku, gdy przyjechał na miejsce ukrycia narkotyków. Były one schowane w beczkach wkopanych w ziemię i przykrytych ściółką. Nie spodziewał się tego, że na miejscu będą na niego czekać policjanci. W tym miejscu funkcjonariusze zabezpieczyli też ponad 20 kilogramów narkotyków, w tym m.in. marihuanę, metamfetaminę, kokainę i płynną amfetaminę. Następnego dnia w podobny sposób policjanci zaskoczyli i zatrzymali 33-latka, przy którym dodatkowo zabezpieczyli około 65 tys. zł oraz 3 tys. euro.

00:00 / 00:00

Obaj zatrzymani zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności. Postępowanie w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Łowiczu.

Sprawa jest rozwojowa i niewykluczone są kolejne zatrzymania.

Fot. policja.pl

Fot. policja.pl

Autor: B. Gajlewska
Redakcja: M. Rutynowski / K. Ośko

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w policja
Zastawili drogę do jeziora. Posypały się mandaty

Ponad 20 kierowców, którzy zastawili samochodami drogę dojazdową do Jeziora Hartowieckiego, zapłaci mandaty. Policjanci z Nowego Miasta Lubawskiego dostali zgłoszenie o nieprawidłowo zaparkowanych pojazdach na drodze...

Zamknij
RadioOlsztynTV