Sukces olsztyńskich taekwondoków
Po dziewięciu latach przerwali dominację akademików ze stolicy. Taekwondocy AKSu OSW Start Olsztyn wygrali klasyfikację drużynową Mistrzostw Polski seniorów, wyprzedzając bardzo silny klub AZS AWF Warszawa i to na jego własnym terenie.
W Mistrzostwach Polski wystąpiło ośmiu zawodników z AKS OSW Start Olsztyn. Sześcioro zdobyło medale – mówi trener Marcin Chorzelewski. Kto stawał na podium?
Dodajmy, że na najwyższym stopniu podium stanęły Ewelina Mierzwińska z Kozłowo Nidzicki KTS oraz Karolina Ziejewska z Victorii Morąg. Medale zdobywali także reprezentanci AZS UWM Olsztyn, AZS OŚ Olsztyn i Hidori Olecko.
(kośk/łw)





















![Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA] Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F1000052204.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)


