Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 2 °C pogoda dziś
JUTRO: 3 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Stomilanki szykują się do sparingów

Fot. W. Kędzia

Znamy plan sparingów 1-ligowych Stomilanek. Z kim sprawdzą się nasze piłkarki nożne?

Podopieczne Dariusza Maleszewskiego sparingi przed nowym sezonem 1. ligi rozpoczną za niecały tydzień. W sobotę zmierzą się z Wandą Kraków – to 8. zespół ubiegłego sezonu grupy południowej 2. ligi.

4 dni później – 20 lipca – olsztynianki pojadą na turniej do Białegostoku, gdzie czekają ich kolejne sprawdziany na tle 2- i 1-ligowych rywalek.
24 lipca olsztynianki zmierzą się z beniaminkiem zaplecza Ekstraligi – zwycięzcą grupy północnej 3. poziomu rozgrywkowego – Marcusem Gdynia.

Pod koniec miesiąca Stomilanki czeka test-mecz z prawdziwego zdarzenia – zmierzą się bowiem 27 lipca z wicemistrzem Polski – Górnikiem Łęczna. 3 dni później sparing z równie wymagającym, ale 1-ligowym rywalem – Ząbkovią Ząbki, a na zakończenie okresu sparingowego – 6 sierpnia olsztynianki zmierzą się z 6. drużyną w Polsce – Medykiem Konin.

Autor: P. Świniarski
Redakcja: M. Rutynowski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w piłka nożna
Ostatnie sparingi drugoligowców z regioniu

Drugoligowcy z Warmii i Mazur mają za sobą ostatnie sparingi przed startem rozgrywek. Stomil Olsztyn wygrał 3:2 z 3-ligową Olimpią Grudziądz. Dwie bramki dla olsztynian zdobył...

Zamknij
RadioOlsztynTV