DZIŚ: 23 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro

Stomilanki awansowały do elity!

W poprzednim sezonie zabrakło dwóch punktów do awansu. W tegorocznych rozgrywkach udało się ten cel zrealizować.

Olsztyńskie Stomilanki w przyszłym sezonie zagrają w Orlen Ekstralidze! Stało się tak po wygranej w Bielawie z miejscową Bielawianką 1:0.

– To kapitalne uczucie – przyznał szkoleniowiec Stomilanek Dariusz Maleszewski.

Jestem bardzo dumny z naszego zespołu. Z każdą minutą narastała presja z naszej strony, Bielawianka broniła się. W ostatnich minutach udało nam się zdobyć bramkę. W meczu z Marcusem Gdynia chcemy zdobyć 3 punkty (…) żeby cały Olsztyn cieszył się z nami z tego awansu.

00:00 / 00:00

Ostatni mecz sezonu z Marcusem Gdynia Stomilanki zagrają za 2 tygodnie na stadionie przy alei Piłsudskiego w Olsztynie.

Autor: P. Świniarski
Redakcja: K. Ośko

Więcej w piłka nożna
Piłkarski hit w Olsztynie. Stomil zmierzy się ze Zniczem Pruszków

W piłkarskiej drugiej lidze - w sobotę hit w Olsztynie. Stomil zmierzy się o godz. 15 ze Zniczem Pruszków. Olsztynianie są na 2., a rywale -...