DZIŚ: 4 °C pogoda dziś
JUTRO: 10 °C pogoda jutro

Stomil zremisował z Chrobrym

Już pierwszego dnia obozu przygotowawczego w Jarocinie piłkarze Stomilu Olsztyn zagrali sparing z II-ligowym Chrobrym Głogów. Pojedynek zakończył się remisem 2:2, ale wynik – jak mówią zawodnicy I-ligowca – nie jest ważny. Istotniejsze są elementy motoryczno-taktyczne, a z tym nie było najgorzej.

Chrobry Głogów – Stomil Olsztyn 2:2 (0:1)
bramki: Michał Ilków-Gołąb (65′), Mateusz Hałambiec (84′) – Yasuhiro Kato (32′), Grzegorz Lech (86′-karny)
Stomil:
1.połowa: Dawid Mieczkowski – Janusz Bucholc, Arkadiusz Czarnecki, Rafał Remisz, Piotr Głowacki, Patryk Gondek, Łukasz Jegliński, Yasuhiro Kato, Patryk Kun, Michał Trzeciakiewicz, Karol Żwir.
2.połowa: Dawid Mieczkowski – Arkadiusz Koprucki, Dawid Kucharski, Marcin Warcholak, Adrian Korzeniewski, Piotr Darmochwał, Paweł Głowacki, Grzegorz Lech, Piotr Łysiak, Tomasz Bzdęga, Paweł Łukasik.

(mświn/łw)

Więcej w piłka nożna, Stomil Olsztyn
Biało-niebiescy rozpoczynają obóz przygotowawczy w Jarocinie

Piłkarze Stomilu Olsztyn wyjechali na obóz przygotowawczy do Jarocina. Tam biało-niebiescy będą trenować i rozgrywać mecze kontrolne. Jutro (25.01) o godzinie 11.00 zagrają z Chrobrym Głogów,...