DZIŚ: 11 °C pogoda dziś

Stomil wraca bez punków z Jastrzębia

Stomil Olsztyn przegrał wyjazdowe spotkanie z GKS-em Jastrzębie 0:2. Dla zawodników z Warmii była to okazja do powiększenia dorobku punktowego w konfrontacji z niżej notowanym rywalem.

Pierwsza połowa meczu była dość wyrównana. Mimo kilku dogodnych okazji, żadnej z drużyn nie udało się trafić do bramki.

Po zmianie stron ambitniej na boisku zaprezentowali się gospodarze. W 51 minucie po celnym strzale Daniela Rumina piłkarze GKS-u wyszli na prowadzenie. 20 minut później zawodnicy Jarzębia podwyższyli prowadzenie po golu Daniela Bondarenki.

Posłuchaj komentarza trenera Stomilu Piotra Klepczarka.

Cóż mogę powiedzieć. Jest mi przede wszystkim wstyd za to co pokazaliśmy w tym spotkaniu. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była dobra, ale to nie wystarczy, żeby zdobywać punkty w pierwszej lidze. Chciałbym przeprosić kibiców (…) Nie uciekam od odpowiedzialności (…) Jest mi wstyd za serię trzech porażek z rzędu (…)

00:00 / 00:00

Przegrana Stomilu spowodowała, że piłkarze GKS-u powiększyli dorobek punktowy w tabeli do 28 punktów i mają już tylko jedno oczko straty do drużyny z Warmii. W kolejnym meczu Stomil Olsztyn zmierzy się na własnym boisku z Puszczą Niepołomice.

Autor: Ł.Sadlak/P. Świniarski
Redakcja: Ł. Sadlak/B. Świerkowska-Chromy

Więcej w Stomil Olsztyn
Stomil Olsztyn powalczy o punkty w Jastrzębiu-Zdroju

Stomilanie wyruszyli na Śląsk, żeby walczyć o ligowe punkty. Już w sobotę o godzinie 17.00 zmierzą się z GKS 1962 Jastrzębie. Sytuacja obu klubów nie jest...