JUTRO: 17 °C pogoda jutro

Stomil przegrywa w Katowicach. Decydujący gol padł w doliczonym czasie gry

Stomil – GKS Katowice, fot. z fb GKS

Stomil Olsztyn przegrał wyjazdowe spotkanie z GKS-em Katowice 1:2. Zwycięską bramkę gospodarze zdobyli w 95 minucie meczu.

Kibice zgromadzeni na stadionie w Katowicach gole zobaczyli dopiero w drugiej części spotkania.

Dwie minuty po przerwie na prowadzenie wyszli gospodarze. Stało się to za sprawą Rosjanina Daniana Pavlas,  który celnym strzałem pokonał Krzysztofa Bąkowskiego. Wyrównanie Stomilowi dał w 70. minucie Patryk Zych.

Gdy wydawało się,  że mecz zakończy się podziałem punktów decydujący cios zadali piłkarze z Katowic. W ostatniej akcji meczu do siatki trafił obrońca GKS-u Bartosz Jaroszek.

Porażka sprawiła, że piłkarze z Olsztyna ponownie znaleźli się w strefie spadkowej. Szansę na poprawę dorobku punktowego zawodnicy Stomilu będą mieli dopiero 18 października w wyjazdowym meczu z GKS-em Tychy.

Posłuchaj pomeczowych wypowiedzi trenera Stomilu Olsztyn

00:00 / 00:00

Źródło: flashscore.pl

Redakcja: Ł. Sadlak

Więcej w Stomil Olsztyn
Stomil chce podtrzymać znakomitą serię. Do Katowic po komplet punktów!

Stomil Olsztyn powalczy o trzecie zwycięstwo z rzędu. Po wygranych u siebie z Miedzią Legnica 3:0 w lidze i Sandecją Nowy Sącz 1:0 w Pucharze Polski,...