DZIŚ: -1 °C pogoda dziś

Stomil Olsztyn – Zagłębie Sosnowiec 2:4

Stomil Olsztyn nie zdołał pokonać czołowej drużyny pierwszej ligi Zagłębia Sosnowiec. Druga połowa spotkania był fatalna i ostatecznie na własnym boisku Stomil przegrał z Zagłębiem 4:2 (1:2)

Dla olsztyńskiego zespołu 13. kolejka okazała się pechowa. Bramki dla Stomilu strzelili: Wojciech Fabisiak (samobójczą) w 17 minucie oraz Dawid Szymonowicz. Aż trzy bramki dla Zagłębia zdobył Martin Pribula (5′, 53′ i 87′), czwartego gola strzelił Sebastian Dudek (50′) .

(bsc)

Więcej w piłka nożna, Stomil Olsztyn, Zagłębie Sosnowiec
Wielkie emocje na antenie Radia Olsztyn! Mecz GKS Katowice-Stomil w sobotę od godz. 18. Zapraszamy!

Piłkarze Stomilu walczą o kolejne ligowe punkty. W meczu 12. kolejki I ligi biało-niebiescy zagrają w Katowicach z GKS-em. Zapraszamy na relację ze spotkania na stronie...