Stomil Olsztyn wciąż bez punktów

Stomil Olsztyn przegrał z Koroną Kielce w 4. kolejce Fortuna 1-Ligi 0:1. Drużyna ze stolicy Warmii i Mazur wciąż pozostaje bez punktu w rozgrywkach.

Goście zwycięskiego gola zdobyli w 45. minucie po faulu Marveille Fundambu w polu karnym. Bramkę z rzutu karnego wykorzystał Jakub Łukowski.

W drugiej połowie to goście byli bliżsi podwyższenia prowadzenia. W 60. minucie po błędzie obrońców Stomilu, kielczanie nie wykorzystali dogodnej sytuacji do zdobycia bramki. 5 minut później przed kolejną szansą stanął Zvonimir Petrović. Jednak i po tej akcji piłka nie znalazła drogi do bramki.

Mecz zakończył się przegraną Stomilu 0:1. Następny mecz podpieczeni Adriana Stawskiego zagrają w sobotę na wyjeździe z Widzewem Łódź.

Co po meczu powiedział trener Stomilu – Adrian Stawski?

00:00 / 00:00

– Pierwsza połowa nie należała do najlepszych w naszym wykonaniu – przyznaje trener Korony, Dariusz Marzec.

Redakcja: Ł. Sadlak/ A. Chmielewska