Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 12 °C pogoda dziś
JUTRO: 14 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Stomil Olsztyn przygotowuje się do meczu z GKS-em Tychy. „Trwają rozmowy kontraktowe, szukamy zawodników z charakterem”

W ostatnim meczu w 2018 roku Stomil Olsztyn zremisował przed własną publicznością z ŁKS-em Łódź 2:2 (1 grudnia 2018 r.). Fot. Artur Szczepański

Piłkarze Stomilu Olsztyn w pocie czoła przygotowują się do pierwszego meczu rundy wiosennej. Przypomnijmy, spotkanie z GKS-em Tychy już w sobotę o 16 na stadionie przy alei Piłsudskiego. 

Szkoleniowiec „Biało-Niebieskich” – Piotr Zajączkowski podkreśla, że zespół jest w trakcie uzupełnień:

W tej chwili trwają rozmowy kontraktowe. Z częścią piłkarzy włodarze klubu się dogadali. Jutro pojawią się także inni zawodnicy. Jednak większość z tych piłkarzy była z nami na obozie sportowym. Szukamy zawodników z charakterem. Aby wróciła normalność, potrzeba trochę czasu. Nowi zawodnicy znają sytuację klubu, mają oni doświadczenie 1-ligowe, a niektórzy nawet ekstraklasowe. Potrzebujemy jakości i dobrych charakterów.

00:00 / 00:00

Kapitan Stomilu – Janusz Bucholc ubolewa, że jest mało czasu na zgranie, jednak jest optymistą:

Mamy bardzo mało czasu, jednak wiadomości są pozytywne. Nowy Stomil z każdym dniem będzie coraz mocniejszy, zarówno organizacyjnie, jak i sportowo.

00:00 / 00:00

 

Autor: P. Świniarski
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Stomil Olsztyn
Jest szansa na uratowanie Stomilu Olsztyn! Prezydent miasta porozumiał się z inwestorem

Władze miasta porozumiały się z inwestorem w sprawie pierwszoligowego Stomilu Olsztyn. Kto nim jest i co to oznacza? W komunikacie czytamy, że prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz...

Zamknij
RadioOlsztynTV