Stomil Cup
Do niedzieli w hali Urania zaprezentują się najlepsi piłkarze z rocznika 2002 w Polsce, którzy powalczą w turnieju Stomil Cup na specjalnie przygotowanym… stadionie pod dachem.
W sobotni wieczór zagrają natomiast byłe gwiazdy Stomilu Olsztyn i reprezentacji Polski, a na deser kibice obejrzą mecz muzyków z grup Afromental i Enej. Obsada będzie doborowa – zapewnia Mariusz Borkowski – organizator turnieju Stomil Cup.
Poziom sportowy również będzie wysoki – do niedzieli w Uranii rywalizować będą najlepsi 12-letni piłkarze z całej Polski – zapowiada Maciej Szostek – trener w Akademii Piłkarskiej Stomil Olsztyn.
Wielki finał turnieju w niedzielę. Wstęp na imprezę jest wolny. (mświn/łw)






















![Indykpol AZS Olsztyn przegrał w półfinale Pucharu Polski [GALERIA] Indykpol AZS Olsztyn przegrał w półfinale Pucharu Polski [GALERIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F01%2F1000028120.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)









