Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Stashka: przyroda mnie wycisza i inspiruje

SzakuneC – Muzyczna Scena Warmii i Mazur.  Grzegorz Kasjaniuk zaprasza do studia gości  – mieszkańców regionu, którzy opowiadają o swojej twórczości i życiu. Prezentowana jest muzyka  od rocka po poezję śpiewaną. Emitowane są również koncerty zrealizowane w PRO Studio Radia Olsztyn.

STASHKA wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów.  Rozmawiamy z piosenkarką w związku z premierą nowego teledysku do piosenki „Nic do stracenia”. Ponadto w audycji sporo wspomnień, muzyki i…. nostalgicznego zwiedzania Szczytna, gdzie Stashka się urodziła i mieszka .

Mazury to mój dom. Śpiewam, pisze teksty i komponuję, to moja pasja od razu po lepieniu pierogów z babcią.

Na początku kariery muzycznej wspierała wokalnie artystów, takich jak m.in.: Anna Wyszkoni, Zakopower, Marika, Kasia Cerekwicka, Mezo, Kasia Wilk, Monika Brodka  i Andrzej Smolik.  Reprezentowała Polskę podczas Bałtyckiego Festiwalu Piosenki 2014 w Karlshamn. W finale zaśpiewała utwory „Chcę kochać” oraz „Babe Babe I Love You” i zajęła pierwsze miejsce, a także zdobyła nagrodę publiczności. W 2016 roku wydała debiutancki album studyjny, zatytułowany Naturalnie.

Posłuchaj audycji SzakuneC Muzyczna Scena Warmii i Mazur

Redakcja:G.Kasjaniuk

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w stashka
Stashka: Jestem słoneczną osobą

Katarzyna "Stashka" Stasiak jest wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów. Jej muzyczna przygoda Kasi rozpoczęła się już w przedszkolu. Rozpoczęła naukę gry na fortepianie w Szkole Muzycznej...

Zamknij
RadioOlsztynTV