Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 26 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Spotkania z pisarzami, debaty i warsztaty literackie. W Elblągu rozpoczął się Festiwal Literatury Wielorzecze

W Elblągu rozpoczął się wielki zlot miłośników słowa pisanego z całej Polski. To już siódma edycja Festiwalu Literatury Wielorzecze, którego gospodarzem jest Stowarzyszenie Alternatywni.

Do niedzieli na gości czekają spotkania z pisarzami i blogerami, a także debaty o kulturze i literaturze. To propozycja dla miłośników różnych sztuk, ludzi wrażliwych na odbiór emocji ze słowa, obrazu czy muzyki. Niech nikt nie mówi, że w Elblągu nic się nie dzieje – zapewniają uczestnicy Wielorzecza.

00:00 / 00:00

Dodajmy, Wielorzecze to także warsztaty literackie dla uczniów elbląskich szkół. Elbląg aż do niedzieli będzie gościł wielu twórców i artystów z całego kraju. Pełen program wydarzeń dostępny jest m.in na profilu wydarzenia w internecie. Wszystkie są dostępne za darmo. Ich areną są m.in. Galeria El i Biblioteka Elbląska, ale nie tylko.

 

Autor: M. Stankiewicz
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w kultura, zlot, Festiwal Literatury Wielorzecze, Stowarzyszenie Alternatywni, pisarze
„Trzeba pielęgnować pamięć o swoim narodzie”. W Pasłęku zakończyła się XVII Uczta Kultur Wschodu

Coroczną imprezę w Pasłęku chętnie odwiedzają Polacy i Ukraińcy, którzy uczestniczą również w warsztatach rękodzielniczych. To zajęcia dla każdego podkreślała organizatorka Iwanka Hnatiuk-Kazanowska. Pasłęk - uczta...

Zamknij
RadioOlsztynTV