Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 13 °C pogoda dziś
JUTRO: 19 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Spider Man i imigranci

Mat. prasowe

Dziś w Do Zobaczenia zarzuciliśmy pajęczą sieć na cztery pozycje. Polataliśmy po wieżowcach Manhattanu i zajrzeliśmy na belgijskie ulice. Znów kobiety rządziły w naszym uniwersum.

Na dużym ekranie „Spider-Man: Poprzez multiversum”, czyli brawurowy i wizjonerski sequel animacji o Człowieku Pająku, który bije na głowę całe uniwersum Marvela. Arcydzieło animacji i dowód, że wyobraźnia nie ma granic. W kinach również skromniejsze opowieści. W „Tori i Lokita”  bracia Dardenne pokazują, że nadal są blisko człowieka poniewieranego przez system. Rasowe społeczne kino!

Czy ogromny hejt, jaki się wylał na nowy serial twórców „Euforii” jest uzasadniony? „Idol” zbiera cięgi od krytyków, nazywających go pornografią, a Lili-Rose Depp pokazuje, że nie boi się kontrowersyjnych produkcji. Jak jej tata Johnny!

Na koniec „Houria”, czyli hipnotyzująca opowieść o tancerce z Lyną Khoudri w głównej roli.

Posłuchaj audycji Moniki Szczygło i Łukasza Adamskiego

00:00 / 00:00

Autor: Ł. Adamski
Redakcja: A. Niebojewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w film, audycja
Przegląd Piosenki Dziecięcej „Pozytywka”

Podczas ostatniej audycji gościliśmy w naszym studiu laureatki kolejnego już Przeglądu Piosenki "Pozytywka" organizowanego przez Pałac Młodzieży w Olsztynie. Nasze studio odwiedziły: Maja Blok, Marysia Sztychmiler,...

Zamknij
RadioOlsztynTV