JUTRO: 7 °C pogoda jutro

Sokół Ostróda wraca z kompletem punktów

Piłkarze Sokoła Ostróda przerwali serię sześciu meczów bez zwycięstwa. Zgarnęli komplet punktów w Krakowie pokonując miejscowego Hutnika 2:1.

Początek spotkania jednak nie był obiecujący, bo w 15 minucie wynik otworzył zawodnik gospodarzy – Patryk Kielis. Cztery minuty później wyrównał Rafał Siemaszko, a wynik ustalił w pierwszej akcji drugiej połowy Krzysztof Wicki.

Podświadomie gdzieś tam czuliśmy, że to się uda. Chcieliśmy wygrać to spotkanie. Tak się stało. Wrócili ludzie, mieliśmy cały tydzień pracy i to są takie momenty, kiedy jest nam łatwiej gromadzić punkty. Przebieg meczu – wiadomo – trzeba było gonić, potem remis, po tym remisie zdobyć bramkę decydującą o zwycięstwie

– mówi trener Sokoła Piotr Jacek.

00:00 / 00:00

Autor: P. Świniarski
Redakcja: A. Niebojewska

Więcej w sport, piłka nożna
Stomil Olsztyn zagra ostatni raz na własnym stadionie. „Będziemy walczyć”

Ostatni mecz w sezonie przed własną publicznością rozegrają w najbliższą sobotę piłkarze pierwszoligowego Stomilu Olsztyn. Na stadionie przy alei Piłsudskiego o godz. 16.30 podejmą walczącą o...