DZIŚ: 14 °C pogoda dziś
JUTRO: 20 °C pogoda jutro

Sokół Ostróda przegrywa ze Zniczem Pruszków

Sokół Ostróda przegrał wyjazdowe spotkanie ze Zniczem Pruszków 1:2. Była to trzecia z rzędu ligowa porażka piłkarzy z Warmii i Mazur.

Ostródzianie ostatni ligowy mecz wygrali 12 grudnia 2020 roku z Hutnikiem Kraków. Od tego czasu piłkarze Sokoła ponieśli cztery porażki i jeden raz podzielili się punktami z rywalem. Mecz z najsłabszą drużyną ligi był dobrą okazją do przełamania złej passy.

Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęło się dla piłkarzy Sokoła. Już w 5. minucie gola na 1:0 zdobył Dawid Wolny. Wyrównanie gospodarzom dał w 35. minucie obrońca Mateusz Grudziński. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył w 78. minucie Maciej Wichtowski.

– Trzeba zastanowić się, czy to nie najwyższy czas na zamiany – mówił po meczu trener Sokoła, Piotr Jacek.

00:00 / 00:00

Kolejne spotkanie piłkarze Sokoła Ostróda zagrają na własnym stadionie 3 kwietnia z Olimpią Elbląg.

Autor: Ł. Sadlak/K. Piasecka
Redakcja: A. Chmielewska

Przeczytaj poprzedni wpis:
Mecz Warmia Energa – GKS Żukowo. Oglądaj w Internecie

Warmia Energa Olsztyn podejmie sąsiada z tabeli - GKS Żukowo. Transmisję z tego meczu prowadzi Radio Olsztyn. Szczypiorniści z Olsztyna są na trzecim miejscu w grupie...