DZIŚ: 7 °C pogoda dziś
JUTRO: 10 °C pogoda jutro

Sokół coraz bliżej baraży. Ostródzianie pewnie pokonali Śląsk Wrocław

Sokół Ostróda pewnie pokonał przed własną publicznością Śląsk Wrocław II 4:1. Piłkarze z Warmii i Mazur umocnili tym zwycięstwem swoje miejsce w środku tabeli.

Pierwsza połowa przyniosła wiele emocji, głównie dla kibiców Sokoła, który po pierwszych 45 minutach prowadził 3:1. Bramki dla gospodarzy zdobyli: D. Wolny (4 minuta, 37 minuta), W. Kalinowski ( 20 minuta). Bramkę dla gości z Wrocławia strzelił w 30 minucie S. Bargier.

W drugiej połowie mimo wielu dogodnych okazji bramkę zdobyli jedynie zawodnicy Sokoła. W doliczonym czasie gry wynik na 4:1 dla ostródzian ustalił K. Turek.

Dzięki wygranej piłkarze Sokoła zgromadzili 39 punktów w tabeli i mają już tylko 3 oczka straty do miejsca gwarantującego grę w barażach o pierwszą ligę.

„Mimo wyniku, to nie było łatwe zwycięstwo” – przyznał po spotkaniu trener Sokoła Piotr Jacek.

00:00 / 00:00

Autor: Ł. Sadlak
Redakcja: B. Świerkowska-Chromy

Więcej w sport, piłka nożna
Olimpia Elbląg wraca z Polkowic bez punktów

Olimpia Elbląg przegrała wyjazdowe spotkanie z Górnikiem Polkowice 1:2. Pierwsza połowa meczu, mimo kilku dogodnych sytuacji z obu stron, zakończyła się bezbramkowym remisem. Drugą połowę zdecydowanie...