SMS-owy kontakt z gminą
Mieszkańcy gminy Gietrzwałd mogą otrzymywać ważne informacje za pośrednictwem SMS-ów.
Urząd gminy uruchomił pilotażową usługę systemu powiadomień masowych. Są to informacje dotyczące wydarzeń, awarii sieci wodociągowych i gazowych, utrudnień w ruchu, czy zebrań wiejskich. Jak mówi wójt Marcin Sieczkowski, chodzi o jak najlepszy kontakt z mieszkańcami i szybkie przekazywanie informacji.
Żeby skorzystać z systemu powiadamiania wystarczy wysyłać SMS na numer 799 448 105, a w jego treści wpisać nazwę swojego sołectwa np: gietrzwald – bez polskich znaków. Koszt – według taryfy operatora. Za dostarczone SMS-y urząd nie pobierze opłat. Szczegóły są na stronie internetowej Urzędu Gminy Gietrzwałd.
(mlew/łw)
















![Wielkie bicie Gitarowego Rekordu Świata w Olsztynie [ZDJĘCIA] Wielkie bicie Gitarowego Rekordu Świata w Olsztynie [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F05%2FGitarowy-rekord-swiata-10.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)











