Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 1 °C pogoda dziś
JUTRO: -1 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Służby walczą z nielegalnym hazardem. W Pasłęku i Morągu ujawniono kolejne automaty do gier

Fot. Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie

Kolejne nielegalne automaty do gier ujawnili elbląscy funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej. M.in. cztery takie urządzenia znaleźli w jednym z lokali w Pasłęku.

Jak informuje Marta Rosiak, oficer prasowy Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie, właściciel lokalu był jednocześnie właścicielem urządzeń. Podobnie, jak w większości przypadków, był tam monitoring, a do środka byli wpuszczani jedynie tak zwani „swoi”. W pomieszczeniu opiekuna punktu, jedna ściana oklejona była zdjęciami z wizerunkami funkcjonariuszy KAS. Funkcjonariusze przesłuchali „graczy” i zatrzymali automaty do sprawy karnej-skarbowej. Zabezpieczyli też 600 złotych przeznaczonych na wygrane.

00:00 / 00:00

Trzy nielegalne automaty do gier mundurowi znaleźli też w Antoniewie koło Morąga. Maszyny były ustawione w kontenerze na prywatnej posesji. Funkcjonariusze mieli problem, żeby je zabrać, bo automaty były przymocowane do kontenera kotwami przyspawanymi do podłoża. W tym przypadku także będzie sprawa karno-skarbowa.

Od początku roku, elbląscy funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej zajęli 210 nielegalnych automatów do gier hazardowych.

Fot. Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie

Fot. Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie

Fot. Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie

 

Autor: W. Chromy
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w zatrzymanie, nielegalne, hazard, automaty
Włamanie do hydroforni w gminie Dywity. Policja zatrzymała dwóch nastolatków

Policjanci zatrzymali dwóch 17-latków, którzy włamali się do hydroforni w gminie Dywity i zniszczyli elewację. W połowie listopada nieznani wtedy sprawcy włamali się do budynku hydroforni,...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV