Słowami Sławka Wolskiego
W dniu premiery debiutanckiej płyty elblążanina Tomka Steńczyka słuchamy jego kompozycji do tekstów Sławomira Wolskiego. Wspominamy także nagrania artystów, którzy współpracowali bądź nadal współpracują z autorem przebojów takich jak „Spacerologia” czy „Babę zesłał Bóg”.
Zapraszamy również na kolejny koncert zapowiadający jubileusz 40-lecia Ogólnopolskich Spotkań Zamkowych „Śpiewajmy Poezję”. 14 lutego w Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie wystąpią: Zbigniew Zamachowski i Straszni Panowie Trzej w programie złożonym z piosenek Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego.
Tak graliśmy 12 lutego 2013 roku:
Renata Przemyk Akustik Trio – Babę zesłał Bóg
Mariusz Lubomski – Nie skreślaj mnie
Mariusz Lubomski – Złe towarzystwo
Tomasz Steńczyk – Holandia
Tomasz Steńczyk – Blues na myśli
Tomasz Steńczyk – Wojna
Janusz Szrom – Zmierzch
Janusz Szrom – Dobranoc już czas na sen






















![Smaki Warmii i Mazur znów opanują Olsztyn [PROGRAM] Smaki Warmii i Mazur znów opanują Olsztyn [PROGRAM]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2FDSC04861.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)





