Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Skandal w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie

Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie. Fot. archiwum RO

Chodzi o próbę gwałtu na niemieckiej policjantce. Miało do niego dojść w hotelu na terenie uczelni.

Ktoś wszedł do budynku w nocy z wtorku na środę. W tych dniach w Wyższej Szkole Policji odbywało się święto z okazji rocznicy powołania Centralnego Biura Śledczego Policji. Akademik, w którym zakwaterowani byli uczestnicy międzynarodowej konferencji, był strzeżony. Nie powinna się do niego dostać żadna postronna osoba.

– Śledztwo trwa, a policjantka z Niemiec została już przesłuchana – wyjaśnia podkomisarz Aneta Choroszewska-Bobińska z Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie.

Niemiecka policjantka zeznała, że gdy obudziła się około godziny 4 nad ranem leżał na niej nagi mężczyzna. Funkcjonariuszka miała odepchnąć napastnika, który następnie uciekł. Policjanci ze Szczytna nie ujawniają, czy Niemka była gościem Centralnego Biura Śledczego, czy uczestniczką jednego z odbywających się w tym czasie szkoleń.

(lew/bsc)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w WSPol, Wyższa Szkoła Policji, niemiecja policjantka, Niemka, policjantra, nagi mężczyzna
Uroczysta inauguracja w Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie

Nowy rok akademicki rozpoczynają słuchacze Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Uroczystą inaugurację połączono z obchodami jubileuszu 60-lecia uczelni. Z tej okazji zorganizowano dwudniową, międzynarodową konferencję pt....

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV