Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 20 °C pogoda dziś
JUTRO: 29 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Silni rywale sprawdzą formę Huragana przed wznowieniem rozgrywek

Fot. huraganmorag.pl

Przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęli trzecioligowcy, a wśród nich słabo spisujący się w rundzie jesiennej Huragan Morąg.

Po pierwszej części sezonu drużyna z Morąga zajmuje najniższe miejsce w ligowej tabeli. Nic więc dziwnego, że zespół czekają spore zmiany.

Miejsce w tabeli nie napawa optymizmem. Z przebiegu całej rundy uważam, że powinniśmy być wyżej. Bramkarze się trochę nie popisali. (…) Na pewno będą zmiany. Jakie to będą zmiany i na których pozycjach? Na to potrzebujemy jeszcze trochę czasu.

– mówił trener Marcin Zmiarowski.

Trener poinformował także o zmianach w doborze przeciwników do gier kontrolnych.

Covid wprowadza wiele zamieszania, sypiąc piach w tryby. W tamtym okresie przygotowawczym mieliśmy sporo meczów kontrolnych, z drużynami z niższych lig. (…) W tym okresie kontrolnym postaraliśmy się jednak, aby mecze kontrolne były z drużynami silnymi

– dodał trener.

I tak wśród drużyn, z którymi Huragan zagra przed wznowieniem rozgrywek są: Stomil Olsztyn, Znicz Biała-Piska, Olimpia Grudziądz, czy Mamry Giżycko.

Piłkarze z Morąga rozpoczną sezon 13 marca.

Redakcja: Ł. Sadlak

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w piłka nożna, sparing
Sportowe podsumowanie 2020 roku w regionie

Jak wyglądał miniony rok w województwie warmińsko-mazurskim? Jakie sukcesy odnieśli związani z regionem sportowcy? Jak radzili sobie podczas pandemii? Podsumowanie 2020 roku przygotowali Piotr i Maciej...

Zamknij
RadioOlsztynTV