Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 12 °C pogoda dziś
JUTRO: 14 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Siatkarze Indykpolu AZS trafili do aresztu

Areszt śledczy w Olsztynie. Fot. B.Świerkowska-Chromy

Osadzonych w olsztyńskim areszcie śledczym odwiedzili siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn: Piotr Łuka, Michał Żurek i Piotr Łukasik.

Więźniowie zadawali pytania o: karierę sportową, życiowe wzloty i upadki oraz o konflikty z prawem i jak mówili była ciekawa odskocznia od szarej codzienności. Osadzeni mogli dowiedzieć się czym interesują się siatkarze i jak spędzają wolny czas. Fajny pomysł naszej administracji, która umiliła nam dzień – mówili osadzeni.

00:00 / 00:00

Libero olsztyńskiej drużyny Michał Żurek, który w przyszłym sezonie zasili szeregi wicemistrza Polski Resovii Rzeszów ze spotkania wychodził z uśmiechem:

00:00 / 00:00

Niektóre pytania osadzonych zaskoczyły siatkarzy. Najbardziej zaskakujące było pytanie o konflikt z prawem, chociaż podejrzewaliśmy, że takowe mogło paść – powiedział po spotkaniu przyjmujący Indykpolu AZS Piotr Łuka.

00:00 / 00:00

Jak się okazało, osadzeni w Areszcie Śledczym i zawodowi sportowcy mają ze sobą wiele wspólnego:

00:00 / 00:00

Po spotkaniu siatkarze zwiedzili Areszt Śledczy i zobaczyli w jaki sposób swoje kary odbywają osadzeni. (pswin/bsc)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w siatkarze, więźniowie, Areszt Śledczy
Więźniowie ze studentami wieszali flagi

Z okazji zbliżającego się Święta Flagi więźniowie z półotwartego Aresztu Śledczego w Olsztynie powiesili 100 flag na Osiedlu Mazurskim. Wczoraj (29.04.) skazani osadzili flagi na drzewcach,...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV