Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 2 °C pogoda dziś
JUTRO: 0 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Serce dla zwierząt

Fot. P. Getka

Nadchodzi zima, czas trudny nie tylko dla ludzi, ale także dla bezdomnych zwierząt.

W jaki sposób możemy pomóc potrzebującym i samotnym czworonogom? Dlaczego warto pomagać i jakie formy wsparcia są najlepsze? Rozmawialiśmy na ten temat z przedstawicielami firm, instytucji, zakładów oraz związków sportowych, które wspierają naszych braci mniejszych.

O wyjątkowym wsparciu opowiedzieli: Jarosław Witek – rzecznik Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Olsztynie, Henryk Pach – prezes Warmińsko-mazurskiego Okręgowego Związku Rugby oraz Marcin Zarębski – manager ds. marketingu siatkarzy Indykpol AZS Olsztyn.

Zapraszamy do wysłuchania audycji „Cztery łapy”.

00:00 / 00:00

ADOPCIAKI:

Dziś w naszym kąciku adopcyjnym polecamy dwa koty: Magika, który ma pięć miesięcy i siedmiomiesięcznego Ecika. Nie są braćmi. Poznali się w schronisku i od tamtego momentu są nierozłączni. Żal rozdzielać takich przyjaciół. Zatem czy znajdą wspólny dom? Wszyscy bardzo byśmy tego chcieli. Są to koty kuwetkowe. Jeżeli są Państwo zainteresowani adopcją czworonogów podajemy numer do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Pudwągach pod Kętrzynem: 601 677 115.

Autor: M. Szczygło
Redakcja: K. Ośko

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w schronisko, zwierzęta, kot
Zielona Armia pomaga bezdomnym zwierzakom

Zawodnicy siatkarskiego superligowego AZS-u mają słabość do zwierząt. W tym roku słabość przekłuwają w siłę i organizują zbiórkę na rzecz bezdomnych czworonogów. Siatkarze Indykpolu AZS-u Olsztyn...

Zamknij
RadioOlsztynTV