Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 0 °C pogoda dziś
JUTRO: 0 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Rząd zdecydował o odwołaniu imprez masowych. „Działanie takie daje szansę na ograniczenie rozprzestrzeniania koronowirusa”

Jak poinformował premier Mateusz Morawiecki, rząd podjął decyzję o odwołaniu imprez masowych. Minister zdrowia Łukasz Szumowski jest przekonany, że takie działanie daje szansę na ograniczenie rozprzestrzeniania wirusa.

W kancelarii premiera zakończyło się posiedzenie Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. W spotkaniu z premierem Mateuszem Morawieckim brali między innymi udział ministrowie: zdrowia Łukasz Szumowski, służb specjalnych Mariusz Kamiński, nauki Jarosław Gowin oraz edukacji Dariusz Piontkowski.

Ministerstwo zdrowia poinformowało, że od wczoraj nie stwierdzono w Polsce nowych zakażeń koronawirusem. Dotychczas przebadano 1630 próbek. 1613 z nich dało wynik negatywy, a 17 pozytywny.

W Polsce potwierdzono dotychczas 17 przypadków zakażeń koronawirusem. Pacjenci leżą w szpitalach w Ostródzie, Warszawie, Krakowie, Raciborzu, Wrocławiu, Poznaniu, Zielonej Górze i Szczecinie.

 

Redakcja: B.Świerkowska-Chromy za IAR/PAP

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w impreza, imprezy, koncert
W Nidzicy zabrzmią ballady Leonarda Cohena

W Centrum Jana Pawła II w Nidzicy odbędzie się koncert Kuby Michalskiego z interpretacjami piosenek Leonarda Cohena. Kuba Michalski komponuje muzykę do wierszy znanych poetów i...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV