Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 22 °C pogoda dziś
JUTRO: 25 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Ruszyła radiowa akcja „Zima z pupilem”. Okażmy serce czworonogom

Monika Szczygło i jej pies Frodo

Ekipie Radia Olsztyn los czworonogów nie jest obojętny. Po raz kolejny organizujemy akcję, która ma zwrócić uwagę na sytuację pupili. Ruszyła „Zima z pupilem”.

W poniedziałek, wtorek i środę po godz. 10.15 na antenie radia ukażą się audycję mówiące o tym, jak zwierzęta znoszą zimę i w jaki sposób możemy im pomóc. Jednocześnie odbędzie się zbiórka.

Do niedzieli (9 grudnia) Wy, czyli słuchacze radia, będziecie mogli przynosić do rozgłośni: koce, kołdry i poduszki (bez pierza), ręczniki oraz karmę. Przeszukajcie swoje strychy, piwnice, szafy czy nie zalegają Wam niepotrzebne rzeczy, które mogą ocieplić życie zwierząt zimą.

Finał akcji odbędzie się w sobotę 8 grudnia w hipermarkecie Tesco (ul. 5 Wileńskiej Brygady AK). Tam też będzie mogli przynieść potrzebne rzeczy i kupić w miarę możliwości karmę.

Do zbiórki włączyły się olsztyńskie hotele: Warmiński, Park, Omega, Dyplomat, Manor oraz Marina w Sile, Krasicki w Lidzbarku Warmińskim i Azzun w Kromerowie.

Dary zostaną przekazane tym razem na rzecz Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt „PSI RAJ” w Pasłęku oraz na rzecz Przytulisk w Ornecie, Świątkach, Zalewie i Jezioranach, którymi opiekują się Wolontariusze z grupy Psiaki z Warmii i Mazur.

Okażmy serce czworonogom! 🙂

Posłuchaj audycji
Odcinek 1 – 03.12.2018
Odcinek 2 – 04.12.2018
Odcinek 3 – 05.12.2018

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w pies, zbiórka, kot, Monika Szczygło
Zima z pupilem – audycja 1

Rozpoczynamy tygodniową akcję Radia Olsztyn "Zima z pupilem". W poniedziałek, wtorek i środę po godz. 10.15  będziemy mówić o tym, jak zwierzęta znoszą zimę i w...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV