Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 15 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Ruszył cykl bezpłatnych szkoleń online dla przedsiębiorców

Eksperci podpowiadają przedsiębiorcom, jak korzystać z rozwiązań zawartych w tarczy antykryzysowej i finansowej. Na stronie Państwowej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości ruszył cykl darmowych szkoleń skierowanych do przedstawicieli biznesu.

Pierwsze spotkanie dotyczyło wsparcia dla branży turystycznej. Wiceminister rozwoju Andrzej Gut-Mostowy powiedział, że wybór tematu był nieprzypadkowy.

„Branża turystyczna została bardzo dotknięta pandemią koronawirusa i pewnie dosyć długo będzie wychodziła z zapaści. Mamy nadzieję, że najbliższe wakacje przyniosą chwilę oddechu. Musimy w te wakacje odwiedzać polskie góry, jeziora i lasy, aby branża odczuła „powiew” polskiego turysty.

W cyklu „Tarcza antykryzysowa dla biznesu” zaplanowano w sumie 20 spotkań online. Będą poświęcone różnym formom wsparcia, które znalazły się w tarczy antykryzysowej i finansowej. Głos zabiorą eksperci z dziedzin prawa, finansów i ekonomii. Najbliższe szkolenie będzie dotyczyło wydłużonych terminów na złożenie zeznań i zapłaty podatków.

Transmisje ze spotkań można oglądać na stronie www.parp.gov.pl/tarcza.

 

Redakcja: K. Ośko za IAR

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w szkolenia, przedsiębiorcy
Więcej przedsiębiorców skorzysta z pomocy finansowej. Kto może uzyskać zwolnienie ze składek ZUS?

Zmieniły się kryteria zwolnień z opłacania składek ZUS. Wprowadza je nowa odsłona tarczy antykryzysowej. Dzięki temu rozwiązaniu, więcej przedsiębiorców skorzysta z pomocy - informuje Anna Ilukiewicz,...

Zamknij
RadioOlsztynTV