Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 0 °C pogoda dziś
JUTRO: 0 °C pogoda jutro
Logowanie
 
Logo Eko Lider EKO LIDER - WYNIKI KONKURSU DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Ruch to zdrowie – 29.02.2020

Fot. Artur Szczepański

Inauguracja rundy wiosennej przez olsztyński Stomil, nowa grupa kolarska z Warmii i Mazur oraz jak zacząć przygodę z bieganiem – o tym rozmawialiśmy w audycji Ruch to zdrowie.

W sobotę Stomil Olsztyn rozpoczął rundę wiosenną od meczu z Odrą Opole. O drużynie mówił Wojciech Kowalewski – nowy prezes Stomilu Olsztyn, były bramkarz między innymi Legii Warszawa i reprezentacji Polski. W programie wypowiedział się także trener Dumy Warmii, Piotr Zajączkowski, który ocenił sobotniego rywala. Nie zabrakło także wypowiedzi nowych zawodników olsztyńskiego zespołu: Sama van Huffela, Skendera Loshi, Juricha Caroliny.

Grupa kolarska Folta Silvant Racing Team Warmia i Mazury to grupa kolarska, która chce podbić krajowe szosy. Pierwszy wyścig z warmińsko – mazurskim teamem na starcie zaplanowany jest 3 kwietnia i potrwa dwa dni. O szczegółach mówił prezes Warmińsko – Mazurskiego Związku Kolarskiego Adam Wadecki. Warto dodać, że warmińsko-mazurska grupa będzie wspierana medialnie przez Radio Olsztyn.

Jak zacząć przygodę z bieganiem – radził Sebastian Najmowicz, profesjonalny triathlonista i trener, który biega, pływa, jeździ na rowerze.

Do wysłuchania audycji zaprasza Maciej Świniarski

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w bieganie, Stomil Olsztyn, Sebastian Najmowicz
Wraca Fortuna 1 Liga! Na początek Stomil Olsztyn zmierzy się z Odrą Opole. Od 17.30 relacje w Radiu Olsztyn

Już tylko godziny dzielą nas od pierwszego meczu Stomilu Olsztyn w rundzie wiosennej Fortuna 1 Ligi. Rywalami biało-niebieskich będzie Odra Opole. Mecz na stadionie przy alei...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV