Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 23 °C pogoda dziś
JUTRO: 26 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Ruch to Zdrowie – 27.06.2020

W audycji „Ruch to zdrowie” kajakarstwo, sytuacja w Stomilu Olsztyn, imprezy masowe, plażowanie oraz film o bezpieczeństwie na morzu. Gospodarzem audycji był Krzysztof Kaszubski.

W normalnych warunkach sezon trwa od połowy maja do połowy września. W tym roku będzie inaczej. Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa kajakarze oficjalnie rozpoczynają swój sezon.

Jak wyglądały przygotowania do sezonu w czasie pandemii oraz o zawodach po zniesieniu ograniczeń opowiadał Jarosław Gulak, wielokrotny medalista mistrzostw Polski, Europy i Świata w kajakarstwie w grupie masters.

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

Stomil Olsztyn walczy o baraże uprawniające do gry w ekstraklasie. Otrzymał już licencję na grę w ekstraklasie, a na trybuny wpuszczane jest 25 procent publiczności.

O sytuacji w klubie po zmianie trenera oraz nowym reżimie na stadionie mówił Marek Kleitz, doradca zarządu Stomilu Olsztyn d/s mediów i marketingu.

O nowych zasadach organizowania imprez masowych w tym sportowych mówił Krzysztof Guzek, rzecznik wojewody warmińsko-mazurskiego.

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

Rozpoczęły się wakacje. Od dziś uruchomione zostały kąpieliska. O zasadach bezpieczeństwa na plażach w reżimie sanitarnym mówił Zbigniew Szymula, rzecznik prasowy Ośrodka Sportu i Rekreacji.

00:00 / 00:00

Grupa Specjalna Płetwonurkowie Rzeczpospolitej Polskiej zrealizowali film „Bezpieczeństwo i ratowanie życia na morzu”. Film jest skierowany przede wszystkim do młodzieży przebywającej nad morzem, ale nie tylko. Z Maciejem Rokusem z Grupy Specjalnej Płetwonurków RP oraz pełnomocnikiem wojewody warmińsko – mazurskiego ds. bezpieczeństwa rozmawiała Izabela Malewska.

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

 

Redakcja: D.Kucharzewska/B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w film, sport, Stomil, zawody, kajakarstwo, pletwonurkowie, osir, kapieliska
W Elblągu rusza Festiwal Filmów Poniżej Poziomu. Z powodu pandemii ograniczono liczbę widzów

Mimo pandemii i obowiązujących obostrzeń sanitarnych w Elblągu odbywa się dziś Festiwal Filmów Poniżej Poziomu. Do rywalizacji w przeglądzie staną filmowcy-amatorzy, którzy mieli przygotować obraz pasujący...

Zamknij
RadioOlsztynTV