Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 9 °C pogoda dziś
JUTRO: 12 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Ruch to Zdrowie – 11.07.2020

Dziś w audycji „Ruch to zdrowie” kolarstwo, squash i rekreacja na wodzie.

Koronawirus pokrzyżował plany wielu sportowcom, także kolarzom. Po długiej przerwie nareszcie rozpoczyna się sezon kolarski. O planach na najbliższą przyszłość mówił Adam Wadecki, prezes Warmińsko – Mazurskiego Związku Kolarskiego, jednocześnie dyrektor sportowy Folta Silvant Racing Team Warmia i Mazury.

00:00 / 00:00

Gra, która pozwala solidnie się zmęczyć, spalić wiele kalorii i daje mnóstwo radości – squash. Do uprawiania tej dyscypliny sportu zachęcał Sławomir Grudziński, Squash Live z Elbląga.

O stratach spowodowanych koronawirusem, początkiem sezonu oraz o zdobywaniu stopni i patentów żeglarskich mówił Piotr Wroński, kapitan jachtowy, instruktor sportów motorowodnych i żeglarstwa.

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

A o młodych adeptach sztuki żeglarskiej mówił Wojciech Wysocki, trener żeglarstwa, nauczyciel klas żeglarskich ze Szkoły Podstawowej Nr 18 w Olsztynie.

00:00 / 00:00

 

Redakcja: A. Dybcio za D. Kucharzewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w rekreacja, kolarstwo, squash
Za kolarzami z regionu pierwsze zawody. Jak im poszło?

Pierwsze zawody po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa zaliczyli kolarze z regionu. W piątek i sobotę zawodnicy Warmińsko-Mazurskiego Klubu Sportowego w Olsztynie startowali w zawodach w Modlinie....

Zamknij
RadioOlsztynTV