Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 9 °C pogoda dziś
JUTRO: 12 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Rozpoczęła się rekrutacja do ełckich przedszkoli. Po raz pierwszy nabór odbywa się elektronicznie

W ełckich przedszkolach jest 1648 miejsc, zwykle jednak chętnych jest trochę więcej. Ruszyła rekrutacja do siedmiu samorządowych placówek.

– Do końca lutego rodzice dzieci, które już chodzą do przedszkoli, muszą zadeklarować, czy dziecko będzie robiło to nadal. Kolejny etap to nabór nowych maluchów. W tym roku po raz pierwszy będzie się on odbywał elektronicznie – mówi wiceprezydent Ełku Artur Urbański. Formularze rekrutacyjne nowych przedszkolaków można składać od 4 do 20 marca. Ponieważ jest to nabór elektronicznych, kolejność zgłoszeń nie ma znaczenia. W formularzu wpisujemy to przedszkole, do którego chcemy dziecko wysłać. Jest również możliwość wpisania dwóch innych placówek, co zwiększy szanse na miejsce.

00:00 / 00:00

5 kwietnia ogłoszone zostaną wyniki rekrutacji, jeśli w przedszkolach zostaną jeszcze wolne miejsca, to  zostanie ogłoszony nabór dodatkowy.

 

Autor: M. Zbrożek
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w przedszkole, dzieci, nabór, rekrutacja, rejestracja
Urodziny z darem dla dzieci

Czy można połączyć organizację urodzin z działalnością charytatywną? Właśnie takie wyjątkowe wydarzenie zorganizowano w Olsztynie. Świętował 11-letni Szymon, a na pomysł połączenia dwóch imprez wpadła jego...

Zamknij
RadioOlsztynTV