Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 13 °C pogoda dziś
JUTRO: 24 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Rola zwierząt w naszym życiu

W drugim odcinku audycji „Cztery łapy” zastanawiamy się nad rolą zwierząt w naszym codziennym życiu.

Każdemu z nas zdarza się mieć gorszy dzień. Nic wtedy nie pomaga tak, jak wsparcie i zrozumienie, którym obdarza nas prawdziwy przyjaciel. Podobnie jak ludzie, zwierzęta są to istoty myślące, inteligentne i posiadające własną osobowość. Zwierzęta są doskonałymi przewodnikami osób niewidomych, ratownikami, pracują w policji, są terapeutami jak w przypadku hipoterapii czy dogoterapii.

W audycji prezentujemy relację z wizyty u logopedki Natalii Buczek oraz jej podopiecznego – labradora Leona, z którym prowadzi zajęcia z dogoterapii. Nasze studio odwiedziła też behawiorystka – Agata Jastrzębska pracująca w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Olsztynie.

Zapraszamy do wysłuchania audycji

00:00 / 00:00

W naszej audycji prezentujemy także zwierzęta do adopcji.

Fokus

Fokus – czworonożny bohater do adopcji

Dziś chcemy polecić Państwa uwadze Fokusa. To 10-letni piesek, który szuka domu. Fokus nie miał szczęścia w swoim życiu. Przez 3 lata żył w mieszkaniu, był przetrzymywany w łazience… Potem się znudził komuś i od 7 lat jego domem była nieocieplona buda. Fokusowi zabrano wolność… Nikt nie wychodził z nim na spacery, nikt go nie przytula. Mimo to, Fokus cieszy się na widok człowieka, nie wykazuje żadnej agresji i kocha całym swoim sercem. Nie pozwólmy, by spędził resztę swojego życia na łańcuchu.Czy może ktoś da mu ciepły kąt i dużo miłości?

Fokusik przebywa obecnie w okolicach Olsztyna. W sprawie adopcji prosimy o kontakt z olsztyńskim oddziałem OTOZ Animals oraz pod numerem 509-521-120. Obowiązuje procedura adopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w pies, adopcja
Prawa zwierząt

W pierwszym odcinku audycji "Cztery łapy" zajmujemy się prawami zwierząt. Jak wiemy zwierzęta mają swoje fundamentalne prawa, które powinny być uszanowane tak samo, jak to się...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV