Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 25 °C pogoda dziś
JUTRO: 24 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Robert Gontarz: „Za rządów PiS powstało lub odtworzono 127 posterunków policji”. Poseł spotkał się z mieszkańcami gminy Iłowo-Osada

fot. Przemysław Getka

Przywracanie i budowa nowych posterunków policji w małych gminach było tematem konferencji prasowej posła PiS Roberta Gontarza przed posterunkiem policji w gminie Iłowo-Osada.

Warto zwrócić uwagę, że już 127 posterunków policji zostało utworzonych bądź odtworzonych za czasów rządów Prawa i Sprawiedliwości. To pokazuje, jaką troską jest otaczane bezpieczeństwo mieszkańców małych gmin. Przecież gmina Iłowo-Osada nie jest dużą gminą, liczy około 7 tysięcy mieszkańców. Współpraca między rządem a samorządem doprowadziła do takiej sytuacji, że ten posterunek policji w gminie Iłowo-Osada mógł powstać.

00:00 / 00:00

Dodajmy, że posterunek powstał dzięki przekazaniu przez wójta działki, natomiast ministerstwo spraw wewnętrznych wyłożyło na jego budowę 1 milion 600 tysięcy złotych.

 

Autor: A. Socha
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Prawo i Sprawiedliwość, konferencja, Robert Gontarz
„Liczymy na dużą aktywność mieszkańców podczas drugiej tury”. Politycy PiS z Elbląga podsumowali kampanię Andrzeja Dudy

Prawo i Sprawiedliwość podsumowało kampanię wyborczą prezydenta Polski Andrzeja Dudy w Elblągu i regionie. Kampania była bardzo dynamiczna - z plakatami, ulotkami, trwała także w mediach...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV