Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 19 °C pogoda dziś
JUTRO: 29 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Reżyser „Cichej nocy” kręci nowy film w Olsztynie. Zobacz zdjęcia

Przy ulicy Pana Tadeusza w Olsztynie kręcono dziś zdjęcia do nowego filmu Piotra Domalewskiego. Na planie zagrały m.in. Kinga Preis i Zofia Stafiej.

„Jak najdalej stąd” to tytuł nowej produkcji Piotra Domalewskiego. O reżyserze głośno zrobiło się po niezwykle udanej premierze filmu „Cicha noc”, nagrodzonej m.in Złotym Lwami w Gdyni i Polskim Nagrodami Filmowymi. Obrazy do tego filmu także kręcone były na Warmii.

Zdjęcia do nowej produkcji kręcone były dziś. Kolejne w najbliższy poniedziałek i wtorek (25 i 26 lutego). Filmowcy będą pracować m.in. przy ulicach: Mickiewicza i Kopernika, na placu Dunikowskiego, na Starym Mieście oraz przy ulicach: Pana Tadeusza i Leonharda. Zdjęcia mają być też realizowane w trakcie przejazdu tramwajem oraz w okolicy Dworca Głównego.

Piotr Domalewski jest polskim aktorem, reżyserem i scenarzystą. Według ekspertów nowy film  ma duże szanse na powtórzenie sukcesu artystycznego i komercyjnego jakim był jego debiut „Cicha noc”.

 

 

Redakcja: Ł.Sadlak/BSC
Fot. Przemysław Getka

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w film, kino, zdjęcia, cicha noc, Piotr Domalewski
Do zobaczenia w dobrym kinie

Dużo się będzie dziś działo w nowym Do zobaczenia! Zajrzymy na bejruckie ulice ("Kafarnaum"), trafimy na szwedzką granicę z trollami ( "Granica"), cofniemy się do zniszczonej...

Zamknij
RadioOlsztynTV