Stomil Olsztyn na remis w Puławach

Piłkarze Stomilu Olsztyn. Fot. Katarzyna Piasecka

1:1 – takim wynikiem zakończył się wyjazdowy mecz Stomilu Olsztyn, rozegranym w Puławach z miejscową Wisłą.

Pierwsza bramka padła dla gospodarzy w 75 minucie spotkania. Tomasz Sedlewski z Wisły Puławy dograł w pole karne do Sylwestra Patejuka, który oddał celny strzał na pustą bramkę Dumy Warmii.

Jednak zaledwie 4 minuty później Rafał Kujawa zrehabilitował się za niewykorzystaną jedenastkę w 54 minucie i strzałem głową doprowadził do remisu.

Tym samym oba zespoły nadal pozostają sąsiadami w tabeli z takim samym dorobkiem punktowym.

Żółte kartki: Sedlewski – I. Biedrzycki, Czarnecki, W. Biedrzycki.

Sędziował: Marek Opaliński (Legnica).

Widzów: 2107

SKŁADY:

Wisła: Penkoweć – Sebastian Duda, Michał Budzyński, Klimas Gusočenko, Iwan Łytwyniuk – Sylwester Patejuk (89, Konrad Szczotka), Adrian Popiołek, Arkadiusz Maksymiuk, Piotr Darmochwał (59, Mateusz Olszak), Dawid Pożak (74, Tomasz Sedlewski) – Konrad Nowak.

Stomil: Michał Leszczyński – Igor Biedrzycki (60, Marcel Ziemann), Tomasz Wełnicki, Arkadiusz Czarnecki, Jarosław Ratajczak, Patryk Kun, Łukasz Jegliński (78, Krzysztof Szewczyk), Wiktor Biedrzycki, Grzegorz Lech, Tsubasa Nishi – Rafał Kujawa.

(kpias)

Więcej w mecz, Stomil Olsztyn
Stomil nie zwalnia! Cenne punkty z Podbeskidziem

Po znakomitym spotkaniu w Pruszkowie piłkarze Stomilu odnieśli kolejne ligowe zwycięstwo. Biało-niebiescy pokonali przed własną publicznością spadkowicza i jednego z kandydatów do awansu do ekstraklasy -...