DZIŚ: 28 °C pogoda dziś
JUTRO: 29 °C pogoda jutro

Remis jak porażka. Stomil spada z ligi

Stomil Olsztyn zremisował na wyjeździe ze Skrą Częstochowa, co oznacza, że nie ma już szans na wydostanie się ze strefy spadkowej II ligi. Mecz dla biało-niebieskich rozpoczął się fatalnie.

Już po kwadransie Skra prowadziła 2 do 0. W 7. minucie olsztyńskiego bramkarza pokonał Przemysław Sajdak, a w 8. – Tobiasz Kubik. Stomil zaczął odrabiać straty w drugiej połowie spotkania. W 55. minucie bramkę zdobył Hubert Krawczun, a w 88. minucie wynik wyrównał Bartosz Florek.

Był to mecz dwóch drużyn walczących o utrzymanie. Skra Częstochowa przed tym spotkaniem zajmowała 15. miejsce, a Stomil był 17. Olsztyński zespół pozostał na tej lokacie. W ostatnim meczu sezonu Stomil zagra z Radunią Stężyca.

Posłuchaj wypowiedzi

00:00 / 00:00

Redakcja: K. Ośko

Więcej w piłka nożna
Olimpia Elbląg przegrywa i jest o krok od spadku z ligi

W piłkarskiej II lidze drużyny z warmińsko-mazurskiego do końca nie mogą spać spokojnie. Sytuację skomplikowała sobie elbląska Olimpia, która przegrała u siebie z Polonią Bytom 1:3....