Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 32 °C pogoda dziś
JUTRO: 27 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Radio Rajdowe 2024. Jak słuchać relacji?

Trwa 80. ORLEN Rajd Polski. Aktualne wyniki, opinie kierowców i komentarze kibiców dostępne są jak zawsze na antenie Radia Rajdowego. Sprawdź gdzie można nas słuchać.

Radio Rajdowe to ponad 20-letnia historia, która zrodziła się z pasji do motorsportu. Projekt tworzony przez dziennikarzy Radia Olsztyn, każdego roku przyciąga tysiące kibiców, ale też i zawodników, dla których radio jest nieodłącznym elementem rywalizacji.

Jak słuchać Radia Rajdowego?

1. Znajdź nas na częstotliwości 99,6 MHz. Zasięg Radia Rajdowego dostępny będzie na tej częstotliwości w trakcie trwania rajdu na Mazurach.

2. Ściągnij bezpłatną aplikację Radio Olsztyn ze Sklepu Play na systemy Android i IOS. Po jej zainstalowaniu, kliknij logo Radio Rajdowe na stronie głównej. To tyle!

3. Wejdź na stronę radioolsztyn.pl i kliknij przycisk posłuchaj. Wybierz Radio Rajdowe jako stację, której chcesz słuchać.

Słuchaj Radia Rajdowego na radioolsztyn.pl

Słuchaj Radia Rajdowego w aplikacji mobilnej

W tym roku Radio Rajdowe działa przez cztery dni, od 27 do 30 czerwca, na częstotliwości 99,6 MHz oraz w internecie. Program nadawany jest całodobowo. Prowadzi go dwóch prezenterów w studiu oraz pięciu reporterów zlokalizowanych na trasach. Na program składają się m.in. relacje z mety każdego odcinka specjalnego, ale także ciekawe audycje, komunikaty dotyczące utrudnień, czy konkursy z nagrodami.

Poznaj drużynę Radia Rajdowego 2024:

 

Autor: Ł. Sadlak

Więcej w mikołajki, Rajd Polski, Radio Rajdowe
O ekologii podczas Rajdu Polski. Leśnicy przygotowali zajęcia

Nie tylko sportowe emocje, ale także... edukacja. Podczas Orlen 80. Rajdu Polski w parku serwisowym w Mikołajkach leśnicy z Gołdapi będą mówili o walorach środowiska naturalnego...

Zamknij
RadioOlsztynTV