Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 20 °C pogoda dziś
JUTRO: 29 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Radio Olsztyn z Nagrodą Publiczności na Ogólnopolskim Seminarium Reklamy!

Nagroda Publiczności na Ogólnopolskim Seminarium Reklamy w Kazimierzu Dolnym znów trafiła do Radia Olsztyn.

Zakończyło się 28. Ogólnopolskie Seminarium Reklamy w Kazimierzu Dolnym. Wzięli w nim udział przedstawiciele działów reklamy i promocji rozgłośni regionalnych Polskiego Radia oraz przedstawiciele Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Podczas warsztatów odbył się konkurs na najlepszy spot radiowy w trzech kategoriach.

Podobnie jak w roku ubiegłym Radio Olsztyn zostało uhonorowane w kategorii Nagroda Publiczności za spot reklamowy, zachęcający do odpisywania 1 procenta podatku dla organizacji pożytku publicznego z Warmii i Mazur. We wspomnianym spocie 1 procent występuje w roli amanta, wdzięczącego się do organizacji pożytku publicznego. Autorem scenariusza i producentem spotu jest nasz redakcyjny kolega Dominik Chowaniec.

To już piąta nagroda zdobyta przez Radio Olsztyn podczas Seminarium Reklamy w Kazimierzu Dolnym. Dominikowi i całemu działowi serdeczne gratulacje!

Posłuchaj nagrodzonego spotu

00:00 / 00:00

Nagroda Publiczności Seminarium Reklamy w Kazimierzu Dolnym

Autor: W. Zalewska
Redakcja: M. Rutynowski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Radio Olsztyn, pilne
Jubileusz Radia Olsztyn

W czasie ostatniej "Dziecinady" postanowiliśmy zabrać Was w wycieczkę po naszej rozgłośni. Wszystko z okazji naszych 69 urodzin Radia Olsztyn. Po radiu oprowadził nas dziennikarz Dominik...

Zamknij
RadioOlsztynTV